Kreditex

Kreditex on Eesti laenuandja, mis pakub kiirlaene eraisikutele. Laenuandja pakub erineva suurusega kiirlaene, mis ulatuvad mõnest sajast eurost kuni mitme tuhande euroni ning tagasimakseperioodid on samuti erinevad.

Kreditexi laenud on mõeldud lühiajaliseks kasutamiseks ning nende tagasimaksmise tähtaeg on tavaliselt mitu kuud kuni pool aastat. Laenu taotlemine on kiire ja lihtne ning enamasti toimub see internetipõhiselt. Laenu saab taotleda igal ajal ja laenu otsus tehakse kiiresti, tihti juba paari tunni jooksul pärast taotluse esitamist.

Kreditexi kiirlaenud on paindlikud ja võimaldavad klientidel valida sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi vastavalt nende vajadustele ja võimalustele. Laenuandjal puudub piirang laenusummale, mis võib olla väga mugav nende jaoks, kes soovivad suuremat summat laenata.

Laenu tagasimakseks on võimalik kasutada pangalingi makseid või sularahaautomaadi kaudu. Kreditexi laenud on kättesaadavad Eesti Vabariigi kodanikele, kellel on alaline elukoht Eestis ja kes on vähemalt 18-aastased.

Kreditex

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to top