Kasutustingimused

Standardtingimused kasutamiseks saidil Krediidilimiit.ee:

Üldine informatsioon

1.1. Saidi Krediidilimiit.ee kasutamine tähendab, et olete nõustunud järgmiste tingimustega.

1.2. Krediidilimiit.ee jätab endale õiguse muuta saidi tingimusi igal ajal ja ilma eelneva etteteatamiseta. Uuendatud tingimused hakkavad kehtima kohe pärast nende avaldamist saidil.

Privaatsuspoliitika

2.1. Krediidilimiit.ee järgib rangeid privaatsusstandardeid. Lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta leiate privaatsuspoliitika lehelt.

Kasutustingimused

3.1. Saidi sisu (tekst, pildid, lingid, jms) on mõeldud üksnes informatiivsel eesmärgil. Krediidilimiit.ee ei vastuta sisu täpsuse ega täielikkuse eest.

3.2. Saidil võidakse kasutada Google Analytics ja Liveinterneti sarnaseid tööriistu külastuste jälgimiseks ja statistika kogumiseks. See aitab meil parandada saidi kvaliteeti ja kasutajakogemust.

3.3. Krediidilimiit.ee võib sisaldada partnerlinkidega reklaame ja viiteid finantstooteid pakkuvatele ettevõtetele. Saidi külastajad vastutavad ise finantstehingute tegemise eest ning peaksid enne otsuse tegemist hoolikalt tutvuma igasuguste finantstoote tingimustega.

Vastutuse piiramine

4.1. Krediidilimiit.ee ei vastuta otseselt ega kaudselt kahju eest, mis on tekkinud saidi kasutamisest või selles sisalduvate materjalide kasutamisest.

4.2. Krediidilimiit.ee ei vastuta kolmandate osapoolte saitide eest, mis on lingitud saidil või mida soovitatakse külastada.

4.3. Saidil avaldatud kasutaja arvamused ja ülevaated kuuluvad vastavatele autoritele ja ei peegelda tingimata Krediidilimiit.ee seisukohti.

Muudatused tingimustes

5.1. Krediidilimiit.ee jätab endale õiguse muuta käesolevaid kasutustingimusi igal ajal. Muudatustest teavitatakse kasutajaid saidil. Jätkates saidi kasutamist pärast tingimuste muutmist, nõustute muudetud tingimustega.

Kontaktinfo

6.1. Kui teil on küsimusi või kommentaare seoses Krediidilimiit.ee kasutamisega, võtke meiega ühendust kontaktlehe kaudu.

Palun märkige, et need tingimused on üldise iseloomuga ja neid võib vajaduse korral kohandada vastavalt saidi tegelikele tingimustele ja nõuetele.

Scroll to top