Krediidiliin

krediidiliin

Meie poolt pakutud valikus on kõige soodsamad krediidiliini võimalused Eestis. Teil on võimalus leida kõik vajalikud andmed ühest kohast ning valida just teile sobivaim pakkumine.

Mis on krediidiliin?

Krediidiliin on korduvkasutatav laen, mille raames saad raha kasutada nii mitu korda kui soovid. Krediidiliin on sama mis krediidikonto. Laenuandja annab teile juurdepääsu krediidivahenditele summas kuni 5000 eurot. Mõned laenuandjad võivad teile väljastada teie kontoga seotud füüsilise plastkaardi. Mõnel juhul saate kasutada virtuaalset krediitkaarti. Täpsema teabe saamiseks pöörduge laenuandja poole.

Krediidiliinid

1. Credit24 – Uus krediidiliin kuni 5000€

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Krediidiliin Bigbankist

bigbank logoBigBank – Krediidiliin. Laen lühiajaliste investeeringute finantseerimiseks ettevõttele, kes eelistab kasutada limiiti osade kaupa.

Krediitkonto internetis.
krediidiliin

Mis vahe on tavalisel laenul ja krediidiliinil?

Krediidiliin ja tavaline laen on erinevad laenuvormid.

Krediidiliin on teatud summa, mida pank või muu laenuandja on valmis kliendile teatud perioodiks laenama ja mida saab kasutada vastavalt kliendi soovile. Klient saab krediidiliinilt raha võtta vastavalt vajadusele ja tagasi maksta, makstes intressi ainult kasutatud osalt.

Tavaline laen on summa, mille pank või muu laenuandja laenab kliendile kindlaks perioodiks kindla eesmärgi nimel ja mis tuleb kindlal ajal koos intressidega tagasi maksta.

Krediidiliini eelised:

  • See on paindlik laenamisviis, kuna klient saab vastavalt vajadusele raha laenata ja tagastada.
  • Klient maksab intressi ainult kasutatud krediidiliini osa pealt, millega saab tavalaenuga võrreldes raha säästa.
  • Krediidiliini saab kasutada muud tüüpi laenude käendajana.

Krediidiliini miinused:

  • Kõrged intressimäärad võivad muuta krediidiliini kasutamise tavalisest laenust kallimaks.
  • Kui klient ei suuda makseid täita, võib see kaasa tuua krediidiliini blokeerimise või isegi raha kogumiseni.
  • Krediidiliin võib julgustada klienti üle kasutama ja põhjustada võlaprobleeme.

Oluline on mõista, et krediidiliin ja tavaline laen võivad sobida erinevates olukordades ja erinevate finantsvajaduste jaoks. Enne ühe neist valimist on soovitatav konsulteerida finantsspetsialistiga või konsulteerida pangaga, et selgitada välja, milline variant on teie individuaalsetele vajadustele ja finantsolukorrale sobivam.

Scroll to top