Virtuaalne krediitkaart

virtuaalne krediitkaart

Meie valikus on parimad virtuaalse krediitkaardi võimalused Eestis. Teil on võimalus leida kogu vajalik teave ühest kohast ning valida endale sobivaim pakkumine.

Mis on virtuaalne krediitkaart?

Virtuaalne krediitkaart on krediitkaart, millel on reaalne number ja samad omadused nagu tavalisel krediitkaardil. Virtuaalne kaart eksisteerib aga vaid virtuaalselt ja on ühendatud sinu maksekontoga (krediidikontoga).

Parimad virtuaalsed krediitkaardid

Siin leiate kust saada virtuualne krediitkaart ja krediidikonto krediidilimiitiga.

1. Credit24 virtuaalkaart

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Ferratum

credit24Ferratum – Laenulimiit. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%.

3. Laen.ee

laen.ee krediidilimiitLaen.ee – Krediidilimiit, krediitkaart

1000 € laenamisel tähtajaga 54 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 21,92 %, lepingutasu 0 €, igakuine konto haldustasu 1 €, tagasimaksete summa 1460,83 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1460,83 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 18 % kuni 40,00 %.

4. SmsRaha

smsraha logoSmsRaha – Krediitkaart limiidiga kuni 5000 €

Pakuvad kahte erinevat krediitkaarti: musta kaardi eeliseks on kuni 45-päevane … Krediidikonto toimib nagu virtuaalne krediitkaart kuni 1 000,00 €

5. HyBa

HyBa logoHyBa – Virtuaalne krediitkaart • Intress al 1,5% kuus

HyBa virtuaalne krediitkaart on mõeldud kasutajale, kes eelistab mugavust, kuluefektiivsust ja kiirust bürokraatiale, pikkadele ooteaegadele ja jäikadele …

Tutvu lähemalt..

6. inPay

InPay logoinPay – Virtuaalne krediitkaart – teeni 2% raha tagasi

Inbanki IN Pay Standard krediitkaardi krediidi kulukuse määr on 26.71% aastas järgmistel näidistingimustel: limiit 1000 EUR, fikseeritud intressimäär 18.00% …

Tutvu lähemalt..

7. Monefit

monefit krediidilimiitMonefit – Krediidiliin

Näidistingimused:
krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1216,58 €, fikseeritud intressimäär aastas 37,85% ja krediidi kulukuse määr 45,89% aastas.

Plussid ja miinused

Virtuaalkrediitkaardil on oma eelised ja puudused. Siin on mõned neist:

Plussid:

Turvalisus: Virtuaalkrediitkaardid on tavaliselt seotud ainult ühe tehingu või konkreetse veebipoega, mis vähendab pettuste ja kuritarvituste riski.

Privaatsus: Virtuaalkrediitkaardi kasutamine võib kaitsta teie tavalise krediitkaardi andmeid, vähendades seeläbi pettuste ohtu.

Lihtne loomine: Virtuaalkrediitkaardi saab sageli kiiresti ja lihtsalt luua internetipangas või rakenduses.

Kontroll: Saate määrata virtuaalkrediitkaardile piiranguid, sealhulgas maksimaalse summa ja kehtivusaja, mis aitab teil kulutusi kontrollida.

Miinused:

Piiratud kasutusala: Virtuaalkrediitkaarte saab tavaliselt kasutada ainult veebipoodides ja online-ostude tegemiseks, mistõttu ei sobi need füüsiliste kaupade ostmiseks.

Ajutine olemus: Virtuaalkrediitkaardid võivad olla ajutised või ühekordsed, mis tähendab, et peate neid regulaarselt uuendama, kui soovite neid kauem kasutada.

Piiratud teenused: Virtuaalkrediitkaartidel ei pruugi olla kõiki funktsioone, mida tavalisel füüsilisel krediitkaardil on, näiteks sularaha väljavõtmise võimalus.

Teenustasud: Mõnel juhul võivad virtuaalkrediitkaardid kaasneda teenustasudega, näiteks kaardi loomise või kasutamise eest.

Kokkuvõttes on virtuaalkrediitkaart mugav ja turvaline võimalus online-ostude tegemiseks, kuid see sobib piiratud kasutusvaldkonnaga ja võib kaasneda mõningate teenustasudega. Enne virtuaalkrediitkaardi kasutamist tasub uurida selle konkreetse kaardi eeliseid ja tingimusi.

Tutvuge edasi virtuaalne krediitkardiga (virtuaalkaardiga)…

Virtuaalne krediitkaart on elektrooniline kaart, mida pakub krediidifirma ja millel on kõik samad funktsioonid nagu füüsilisel krediitkaardil. Erinevus seisneb selles, et virtuaalkaart ei ole füüsiline objekt ja sellel ei ole plastikul asuvat numbrit.

Virtuaal pangakaart

Virtuaalne krediitkaart (virtuaal pangakaart)võib olla kasulik, kui teil on vaja Internetis millegi eest maksta, kuid teil pole füüsilist kaarti. Virtuaalne kaart võib olla kasulik ka siis, kui soovite veebis sisseoste teha, kuid ei soovi avaldada oma tegelikke andmeid.

Virtuaalkaart

Virtuaalkaardi üks peamisi eeliseid on see, et see ei nõua postikulu ja on kohe aktiveeritav. Virtuaalne kaart on ka turvalisem, kuna see ei vaja füüsilist salvestust ning seda ei saa kaotada ega varastada. Virtuaalkaart võib olla mugav ka neile, kes soovivad oma kulutusi piirata, kuna selle krediidilimiit on tavaliselt madalam kui füüsilisel kaardil.

Virtuaalkaardil on aga mitmeid puudusi. Näiteks ei saa sellega teha tehinguid füüsilistes kauplustes või terminalides, kuna selleks on vaja füüsilist kaarti. Virtuaalkaart võib olla vähem mugav neile, kes reisivad sageli välismaale, kuna kõik kaupmehed ei aktsepteeri elektroonilisi makseid.

Üldjuhul võib virtuaalkaart olla mugav vahend veebiostude sooritamisel, kuid ei asenda füüsilist kaarti.

Ajutine pangakaart

Ajutine pangakaart on kaart, mida pangad ja finantseerimisasutused võivad välja anda ajutise lahendusena, kuni püsiv kaart saabub kliendini. Sellised kaardid on tavaliselt seotud ajutiste piirangutega, mis võivad hõlmata piiratud kasutusaega, piiratud võimalustele raha laadimiseks või piiranguid kaardi kasutamiseks teatud tehingutüüpide puhul. Siin on mõned aspektid ajutistest pangakaartidest:

Väljastamise hetk: Ajutisi kaarte antakse sageli välja siis, kui klient avab uue arve, kaotab olemasoleva kaardi või kui tema kaart on varastatud või kompromiteeritud.

Kasutusaeg: Need kaardid on tavaliselt kehtivad lühikest aega – näiteks 30 päeva või kuni klient saab oma püsiva kaardi.

Piirangud: Ajutiste kaartidega võivad kaasneda tehingupiirangud või piirangud rahasummadele, mida saab kaardil hoida.

Aktiveerimine ja kasutamine: Enne ajutise kaardi kasutamist peab klient tavaliselt selle aktiveerima. Mõned ajutised kaardid võivad olla kasutatavad ainult teatud kohtades, näiteks ATM-idest raha väljavõtmiseks või kohalikes poodides.

Turvalisus: Nagu kõik pangakaardid, on ka ajutised kaardid varustatud turvaelementidega, mis võivad hõlmata PIN-koodi, kaardi kinnitamise numbrit (CVC) ja kiip-tehnoloogiat.

Kui te kaalute ajutise pangakaardi kasutamist või kui teile on selline kaart väljastatud, on soovitatav tutvuda kaardi konkreetsete tingimustega ja piirangutega ning pöörduda vajadusel oma panga poole täiendava teabe saamiseks.

Virtuaalne pangakaart vs ajutine pangakaart

Ajutised pangakaardid ja virtuaalsed pangakaardid on kaks erinevat kontseptsiooni, kuigi mõlemal on omad eelised ja kasutusjuhud. Siin on nende kahe vahelised peamised erinevused:

Olemus ja füüsilisus:

Ajutine kaart: Tavaliselt on see füüsiline kaart, mille pank või finantseerimisasutus annab kliendile ajutise lahendusena (nt kui oodatakse püsiva kaardi saabumist).
Virtuaalne kaart: See on digitaalne kaart, millel ei ole füüsilist vormi. See koosneb kaardinumbrist, kehtivusajast ja turvakoodist (CVC/CCV), mida saab kasutada online-ostudeks ja muudeks virtuaalseteks tehinguteks.
Kasutuse eesmärk:

Ajutine kaart: Antakse välja ajutise asendusena, kui kliendi olemasolev kaart on kaotatud, varastatud või kompromiteeritud.
Virtuaalne kaart: Loodud eelkõige digitaalsete tehingute jaoks, pakkudes lisaturvalisust online-ostude tegemisel. Mõned inimesed kasutavad neid ka selleks, et hoida oma põhilist pangakaardi numbrit salajas.
Kestus:

Ajutine kaart: Kasutusiga on piiratud, tavaliselt kuni püsiva kaardi saabumiseni.
Virtuaalne kaart: Sõltuvalt panga või teenusepakkuja tingimustest võib virtuaalne kaart olla kas ühekordseks kasutamiseks või kehtida kindla ajavahemiku jooksul.
Kasutuspiirkond:

Ajutine kaart: Tavaliselt saab seda kasutada nii veebis kui ka füüsilistes kauplustes, kuid sellel võivad olla tehingupiirangud.
Virtuaalne kaart: Peamiselt mõeldud veebipõhisteks tehinguteks, kuid mõningatel juhtudel saab seda kasutada ka mobiilimakseteks.
Turvalisus:

Ajutine kaart: Kuigi see on ajutine, on sellel sarnased turvaelemendid nagu tavalistel pangakaartidel (nt kiip, magnetriba ja PIN).
Virtuaalne kaart: Kuna see on mõeldud online-tehingute jaoks, on sellel turvaelemendid, mis on kohandatud digitaalseks kasutamiseks, näiteks ajutised kaardinumbrid või ühekordselt kasutatavad turvakoodid.

Mõlemad kaarditüübid pakuvad erinevaid eeliseid sõltuvalt kasutaja vajadustest. Kui kaalute nende kaartide kasutamist, on soovitatav tutvuda konkreetsete tingimuste ja piirangutega ning konsulteerida oma panga või kaardi väljastava asutusega.

Allikad:
HyBa
Inbank

Scroll to top