Krediitkaart

Meie valikus on esindatud kõige soodsamad krediitkaardi võimalused Eestis. Te leiate kogu vajaliku teabe ühest kohast ning saate valida endale sobiva pakkumise ilma vaevata.

Mis on Krediitkaart?

krediitkaart maksehäirega

Krediitkaart on plastkaart, mis võimaldab selle omanikul kasutada krediidifirma antud krediidilimiiti. Seda krediidilimiiti saab kaardiomanik kasutada erinevate tehingute tegemiseks, nagu kaupade ja teenuste ostmine, hotellide ja restoranide eest tasumine, aga ka erinevate teenuste eest tasumine interneti vahendusel.

1. Bigbank – krediitkaart

bigbank logoBigBanki krediitkaart on kohanduv vastavalt sinu vajadustele. See vaba tagasimaksega krediitkaart annab sulle vabaduse kasutada seda vastavalt soovile ilma igakuiste tasude ja hinnakirjadeta.

Tüüpiline intressi näide Bigbanki krediitkaardile on 16,9% aastas. See tähendab, et kui sa kasutad oma krediitkaarti ning jääd võlgu 1000 eurot aastaks, siis intressikulu oleks 169 eurot.
Krediidi kulukuse määr, mis sisaldab intressimäära, lepingutasu ja laenuhaldustasu, on 20,24%. See tähendab, et kui kasutate kogu krediidilimiiti ning tagastate kogu summa 5 aasta jooksul, siis tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa on 7 605,27 eurot.

2. Coop krediitkaart

coop krediitkaartCoop Panga krediitkaart on mugavalt paindliku tagasimaksega, sest kliendid saavad ise valida, millal ja millises summas nad soovivad teha krediidi tagasimakseid. Krediitkaardi kasutajad saavad oma valikut igal ajal muuta läbi internetipanga.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 20,51% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 1000 €, fikseeritud intress 18% aastas, kaardi hooldustasu 1 € kuus, krediidi kogusumma 2223 € ja tagasimaksete summa 2162 €.

Krediitkaardi boonused ja kaitse finantsriskide eest

Krediitkaart võimaldab selle omanikul saada ka erinevaid boonuseid ja allahindlusi ning kaitset finantsriskide eest nagu kauba kadumine või reisi ärajäämine.

Krediitkaardi tasud ja miinimummakse

Tavaliselt on krediitkaardi omanikul kohustus tasuda igakuine miinimummakse, mis koosneb põhiosa osast ja laenu kasutamise intressist.

krediitkaart

Kui omanik miinimummakset tähtajaks ei tasu, siis võib krediidifirma temalt trahve ja trahve sisse nõuda. Samuti võib krediidifirma tõsta intressimäära, kui omanik jätab miinimummakse ettenähtud tähtaja jooksul mitu korda tasumata.

Krediitkaardi saamiseks peab omanik tavaliselt esitama oma passiandmed, andmed sissetulekute ja krediidiajaloo kohta ning maksma kaardi väljastamise tasu. Krediidifirma poolt antav krediidilimiit sõltub enamasti omaniku sissetulekust ja krediidiajaloost.

Korduma kippuvad küsimused (krediitkaart)

Kuidas taotleda krediitkaarti?

Krediitkaardi taotlemiseks tuleb esitada oma isiklikud andmed, sissetuleku ja krediidiajaloo kohta. Tavaliselt on vajalik ka kaardi väljastamise tasu.

Milline on krediidilimiidi suurus?

Krediidilimiit sõltub taotleja maksevõimest, mis omakorda sõltub eelkõige sissetulekute suurusest ja olemasolevatest kohustustest. Krediidilimiit ulatub tavaliselt 500 eurost kuni 5000 euroni.

Mis on intressimäär?

Intressimäär on tasu, mida tuleb maksta laenatud summa eest. See võib olla fikseeritud või muutuv, sõltuvalt krediidifirma poliitikast ja tingimustest. Intressimäär võib mõjutada krediidi kulukust.

Kas on võimalik saada krediitkaardilt boonuseid või soodustusi?

Jah, krediitkaardi omanik võib saada erinevaid boonuseid ja allahindlusi vastavalt krediidifirma pakutavatele tingimustele ja kampaaniatele.

Millised on krediitkaardi tasud ja maksetingimused?

Krediitkaardi omanikul on tavaliselt kohustus tasuda igakuine miinimummakse, mis koosneb põhiosa osast ja laenu kasutamise intressist. Kui miinimummakset tähtajaks ei tasuta, võib krediidifirma nõuda trahve ja tõsta intressimäära. Lisaks võib kaardi väljastamise ja kasutamise eest tuleb maksta erinevaid tasusid.

Scroll to top