Kiirlaen maksehäirega

laen kehtiva maksehäirega

Kiirlaen maksehäirega on teema, mis tekitab palju diskussiooni ja küsimusi. Kuigi maksehäirega isikul võib olla keeruline saada traditsioonilist laenu, on mõned kiirlaenu pakkujad, kes on valmis selliseid laene andma. Siiski tuleb olla ettevaatlik ja teadlik kõigist sellega kaasnevatest riskidest.

Kuidas saada kiirlaenu maksehäirega?

Kiirlaenu saamine maksehäirega on võimalik, kui esitate oma taotluse mitmele laenuandjale ja selgitate oma finantsolukorda laenukonsultantidele. Sel moel on teil reaalne võimalus saada kiirlaen, hoolimata aktiivsest maksehäirest.

Kust saada kiirlaenu kehtiva maksehäirega?

Kiire ja mugav lahendus raha hädadele.

1. Credit24 – UUS kiirlaen

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Ferratum kiirlaen

ferratum krediidilimiitFerratum – Laenulimiit. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%.

3. Bondora kiirlaen

bondora laenBondora – Kiirlaen tagatiseta

Näidistingimused:
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,77% kuni 48,83%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.

1. Mis on kiirlaen maksehäirega?

Kiirlaen maksehäirega on laen, mida pakutakse isikule, kellel on varem esinenud makseraskusi ja kes seetõttu ei pruugi saada laenu traditsiooniliselt pankadelt.

2. Krediidiasutuste võrdlustabel

LaenuandjaIntressimäärLaenusummaLaenuperiood
Credit2424%50€ – 5000€1kuu – 5 aastat
Monefit45%100€ – 10000€6 kuud – 5 aastat
Kreditex16%300€ – 3000€6 kuud – 4 aastat
Bondora9%100€ – 10000€3 kuud – 5 aastat

3. Nõuded laenutaotlejale:

Vanus vähemalt 18 aastat
Eesti Vabariigi kodakondsus või elamisluba
Regulaarne sissetulek
Maksehäirete puudumine ei ole kohustuslik

4. Kiirlaenu plussid ja miinused:

Plussid:

– Kiire ja lihtne taotlusprotsess
– Võimalus laenata rahalisi vahendeid hoolimata maksehäiretest

Miinused:

– Kõrgem intressimäär kui tavalistel laenudel
– Võimalikud lisatasud ja karistused
– Suurenenud võlgade risk

5. Alternatiivid kiirlaenudele maksehäirega:

– Isiklikud laenud pankadest
– Laenuühingute ja eraisikute vahelised laenud
– Krediitkaardid

6. Küsimused ja vastused:

Q: Kas kiirlaenu saab varem tagasi maksta?

A: Jah, enamik kiirlaenufirmasid lubab laenu varem tagasi maksta, kuid tuleb tähele panna võimalikke lisatasusid.

Q: Mida teha, kui ma ei suuda laenu tagasi maksta?

A: Võtke kohe ühendust laenuandjaga ja arutage võimalikke lahendusi. Mida varem probleemiga tegelete, seda parem.

Kiirlaenu taotlemine maksehäirega: praktilised sammud

 1. Otsi laenuandjaid, kes pakuvad laenu maksehäirega:
  Tee otsing internetis või konsulteeri finantsasutustega, et leida laenuandjaid, kes on valmis pakkuma laenu maksehäirega inimestele. Mõned laenuandjad on spetsialiseerunud just sellistele olukordadele.
 2. Tutvu laenuandja tingimustega:
  Uuri hoolikalt laenuandja tingimusi, sealhulgas intressimäärasid, laenusummasid, tagasimakseperioodi ja nõutavaid dokumente. Laenuandja võib nõuda täiendavaid tagatiseid või kehtestada kõrgemad intressimäärad riskide kompenseerimiseks.
 3. Selgita välja oma maksevõimekus:
  Hinda oma finantsolukorda ja veendu, et suudad laenu õigeaegselt tagasi maksta. Uuri välja oma sissetulekud ja kulud ning arvuta välja, milline laenumakse oleks sinu jaoks taskukohane.
 4. Esita laenutaotlus:
  Täida laenutaotlus vastavalt laenuandja juhistele. Esita vajalikud isiklikud andmed ja dokumentatsioon. Oluline on olla aus ja täpne taotluse esitamisel.
 5. Võimalike tagatiste kaalumine:
  Kui sul on maksehäire, võib laenuandja nõuda tagatise esitamist, näiteks kinnisvara või sõiduki tagatiseks. Selgita välja laenuandja nõuded tagatise suhtes ja kaalu võimalusi.
 6. Tausta kontroll:
  Laenuandja teostab tõenäoliselt taustakontrolli, et hinnata sinu krediidivõimekust ja maksekäitumist. Maksehäire võib mõjutada laenu saamise võimalusi, kuid mõned laenuandjad võivad olla valmis tegema paindlikke otsuseid.

On oluline mõista, et laenu saamine maksehäirega võib kaasa tuua kõrgemad intressimäärad ja rangemad tingimused. Veendu, et saad aru laenulepingu tingimustest enne allkirjastamist ning taga, et oled võimeline laenu tagasi maksma vastavalt kokkuleppele.

Scroll to top