Krediidikonto maksehäirega

krediidikonto maksehäirega

Meie lehel leiate parimad pakkumised krediidikonto avamiseks, isegi kui teil on maksehäireid. Need pakkumised aitavad teil suurendada oma võimalusi krediidi saamiseks ja taastada finantsmainet. Soovitame pöörduda spetsialiseerunud finantsasutuste poole, kes on valmis pakkuma teile sobivaid lahendusi, võttes arvesse teie olukorda.

1. Credit24

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Laen.ee

laen.ee krediidilimiitLaen.ee – Krediidilimiit, krediitkaart

1000 € laenamisel tähtajaga 54 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 21,92 %, lepingutasu 0 €, igakuine konto haldustasu 1 €, tagasimaksete summa 1460,83 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1460,83 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 18 % kuni 40,00 %.

Kuidas avada krediidikonto maksehäirega?

Kahjuks võib krediidikonto avamine maksehäirega olla keeruline või isegi võimatu, kuna enamik krediidiasutusi kasutab krediidiandmete bürood, et hinnata taotleja krediidivõimelisust. Kui teie makseajalugu sisaldab viivitusi, maksehäireid või võlgnevusi, siis võib teil olla raske leida krediidiasutust, mis oleks nõus teile krediidikonto avama.

Kui soovite siiski proovida krediidikonto avamist, võite kaaluda järgmisi samme:

  • Tehke kindlaks, millised krediidiasutused on nõus laenama inimestele, kellel on madal krediidiskoor või maksehäire.
  • Pöörduge otse krediidiasutuse poole ja küsige, kas neil on spetsiaalsed programmid või võimalused inimestele, kellel on maksehäire.
  • Kaaluge tagatisega laenu taotlemist, näiteks autolaenu või tagatisega krediitkaarti.
  • Kaaluge kaasabilist, kes võib olla kaastaotlejana krediidikonto avamisel koos teiega. See võib aidata suurendada teie krediidivõimelisust.

Pidage meeles, et krediidikonto avamine maksehäirega võib olla riskantne, kuna see võib suurendada teie võlgnevust, kui te ei suuda laenu tagasi maksta. Seega on oluline hoolikalt kaaluda oma finantsolukorda enne krediidikonto taotlemist.

Scroll to top