Kuidas kiirlaenupakkujat õigesti võrrelda?

laenuvõrdlus

Kiirlaenupakkujate võrdlemine on oluline samm, et leida endale sobivaim ja usaldusväärseim võimalus.

LaenuandjaIntressimäärLaenusummaLaenuperiood
Credit2424%50€ – 5000€1kuu – 5 aastat
Bondora9%100€ – 10000€3 kuud – 5 aastat
Ferratum44%300€ – 3000€6 kuud – 4 aastat
Laen.ee40%300€ – 5000€3 kuud – 5 aastat

Järgnevalt on mõned olulised aspektid, mida saad kaaluda kiirlaenupakkujate võrdlemisel:

Intressimäär: Uuri erinevate laenuandjate pakutavaid intressimäärasid. Madalam intressimäär tähendab, et laen on odavam ja tagasimaksete summad on väiksemad.

Laenusumma ja tagasimakseperiood: Võrdle erinevate laenuandjate pakutavaid laenusummasid ja tagasimakseperioode. Vali selline laenuandja, kelle tingimused vastavad sinu vajadustele ning kes pakub sulle sobivat laenusummat ja tagasimakseperioodi.

Tasud ja lisakulud: Uuri erinevate laenuandjate poolt kehtestatud tasusid ja lisakulusid. Hinnake laenuteenuse kogukulu, sealhulgas lepingutasusid, viivist, maksehäire korral kehtestatavaid lisatasusid ja muid võimalikke kulusid.

Laenutingimused: Loe hoolikalt läbi laenutingimused, sealhulgas tingimused laenu taotlemiseks, dokumentide esitamiseks ja tagasimaksete ajakava kohta. Veendu, et saad aru kõigist laenulepingu tingimustest ning ole valmis täitma laenuandja poolt seatud nõudeid.

1. Credit24 pakub krediidilimiit kuni 5000€

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Usaldusväärsus ja maine: Uuri laenuandja usaldusväärsust ja mainet. Loe klientide tagasisidet, otsi internetist arvustusi ja hinda, kui kaua on laenuandja tegutsenud turul. Vali usaldusväärne ja kogemustega laenuandja, kes järgib seaduslikke eeskirju ja kaitseb kliendi huve.

Klienditeenindus: Tutvu laenuandja klienditeenindusega. Hea klienditeenindus on oluline, kui sul on küsimusi või probleeme laenuga seoses. Veendu, et laenuandja pakub professionaalset ja kättesaadavat klienditoetust.

Võrdle erinevaid kiirlaenupakkujaid nende pakutavate tingimuste, tasude, intressimäärade ja maine alusel. Tee informeeritud otsus, valides laenuandja, mis vastab sinu vajadustele ning mis pakub parimat tasakaalu soodsate tingimuste ja usaldusväärsuse vahel.

Scroll to top