Kiirlaen ilma sissetulekuta

Kas ilma sissetulekuta on võimalik laenu saada?

Eestis ei saa te krediiti saada, kui teil pole sissetulekut. Krediidiõigus nõuab, et teie finantsolukord oleks stabiilne. Kahjuks olukorras, kus teil pole üldse sissetulekut ja olete töötu, kaasneb liiga suur risk ning teie võime igakuiseid laenumakseid teha on kahtluse all.

Siiski võite Eestis elades mitte omada ametlikku sissetulekut või tulu, kuid teil võib olla muu püsiv sissetulek. Sellisel juhul palutakse teil esitada kehtiv pangakonto väljavõte, et veenduda, et teil on rahavoog.

1. Credit24 – UUS kiirlaen

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Ferratum kiirlaen

ferratum krediidilimiitFerratum – Laenulimiit. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%.

3. Bondora kiirlaen

bondora laenBondora – Kiirlaen tagatiseta

Näidistingimused:
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,77% kuni 48,83%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.

Miks nõuavad krediidiasutused laenu taotlemisel ametliku sissetuleku küsimist?

Krediidiasutused nõuavad ametlikku sissetulekut laenutaotluse esitamisel mitmel põhjusel:

Riskide hindamine:

Kui krediidiasutus teab taotleja ametlikku sissetulekut, saavad nad paremini hinnata laenu tagasimaksmise võimet. Suurem sissetulek viitab tavaliselt parematele võimalustele laenu tagasi maksta.

Laenu suurus:

Taotleja sissetulek mõjutab sageli laenu suurust, mille krediidiasutus on valmis pakkuma. Kõrgem sissetulek võib viia suurema laenusumma saamiseni.

Intressimäär:

Sissetulek võib mõjutada ka laenu intressimäära. Kui taotlejal on stabiilne ja kõrge sissetulek, võib ta saada madalama intressimääraga laenu.

Seaduslik nõue:

Paljudes riikides on krediidiasutustel õigus ja kohustus küsida taotlejalt ametlikku sissetuleku tõendit vastavalt kohalikele finantsregulatsioonidele.

Vastutus:

Krediidiasutused vastutavad klientide raha haldamise eest. Ametliku sissetuleku küsimine aitab tagada, et laenud antakse vastutustundlikult ja vähendatakse maksejõuetuse riske.

Scroll to top