Kiirlaen ilma konto väljavõtteta

Eestis pakuvad mõned finantsasutused võimalust saada kiirlaenu ilma pangakonto väljavõtteta. See annab klientidele rohkem privaatsust ja vähendab bürokraatiat.

Kust saada kiirlaenu ilma konto väljavõtteta?

Eestis on seadusega keelatud anda krediiti ilma kliendi finantsolukorra selgitamise ja hindamiseta. Siiski on krediidifirmasid, kus kiirlaenu taotlemine võib olla lihtsam ja kiirem kui teistes ettevõtetes. Soovitame kõigepealt tutvuda alljärgnevate võimalustega.

LaenuandjaIntressimäärLaenusummaLaenuperiood
Credit2424%50€ – 5000€1kuu – 5 aastat
Bondora9%100€ – 10000€3 kuud – 5 aastat
Ferratum44%300€ – 3000€6 kuud – 4 aastat
Laen.ee40%300€ – 5000€3 kuud – 5 aastat

Siiski on pangakonto väljavõte enamiku krediidiandjate jaoks oluline dokument. Väljavõtte abil hindavad laenuandjad teie rahalist olukorda, maksekäitumist ja -võimet. See annab neile ülevaate sissetulekutest, kuludest ja olemasolevatest kohustustest. Seetõttu aitab see neil paremini hinnata riske ja teha informeeritud otsuseid. Klientide jaoks on oluline järgida krediidiandjate nõudmisi, et suurendada laenu saamise võimalust ja vältida hilisemaid probleeme.

1. Credit24 – UUS kiirlaen

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Mida analüütikud laenutaotleja kontoväljavõtet analüüsides vaatavad ja miks?

Analüütikud vaatavad laenutaotluse hindamisel pangakonto väljavõtet mitmel põhjusel:

Sissetulek ja rahavoog:

Analüütikud uurivad väljavõtet, et näha taotleja sissetulekut ja rahavoogusid. See aitab neil kindlaks teha, kas taotlejal on piisavalt sissetulekut, et katta laenumakseid.

Kulutused ja kohustused:

Pangakonto väljavõte näitab ka taotleja igakuiseid kulutusi ja võlgnevusi. Analüütikud hindavad, kui suured on need kulud ja kas neil on mingeid maksmata arveid või muud võlgnevused, mis võiksid mõjutada nende võimet laenu tagasi maksta.

Maksekäitumine:

Analüütikud vaatavad, kuidas taotleja on varasemate kohustuste, sealhulgas teiste laenude ja arvete maksmisega hakkama saanud. Kui on esinenud hilinenud makseid või makseprobleeme, võib see mõjutada laenutaotluse heakskiitmist.

Kontoväljavõtte autentsus:

Analüütikud kontrollivad, kas pangakonto väljavõte on autentne ja kehtiv. See on vajalik pettuste vältimiseks.

Varade ja kohustuste bilanss:

Analüütikud vaatavad ka väljavõtet, et hinnata taotleja varade ja kohustuste tasakaalu. See annab neile ülevaate taotleja finantsseisundist ja võimest laenu tagasi maksta.

Scroll to top