Sving

Sving on Eesti päritolu investeerimisplatvorm, mis võimaldab inimestel investeerida raha erinevatesse investeerimisvõimalustesse, näiteks aktsiatesse, võlakirjadesse ja kinnisvarasse. Sving pakub võimalust investeerida nii Eesti kui ka rahvusvahelistesse varaklassidesse.

Svingi investeerimisplatvorm on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud investoritele. Sving pakub investeerimisvõimalusi erineva riski- ja tootlusprofiiliga portfellides, mis on spetsiaalselt kohandatud erinevatele investoritele.

Investeerimine Svingis toimub täielikult internetipõhiselt ning investeerimiseks pole vaja suurt algkapitali. Sving pakub ka paindlikke väljamaksevõimalusi, sealhulgas võimalust oma investeeringud müüa ja raha välja võtta.

Svingi platvorm on turvaline ja läbipaistev. Svingi investeerimisportfellid on hoolikalt valitud ja jälgitakse pidevalt, et tagada kõrge tootlus ja minimeerida riske. Svingi platvormil on ka mitmeid turvalisusmeetmeid, sealhulgas krüpteeritud andmeedastus ja kaheastmeline autentimine.

Svingi investeerimisplatvorm ei tegutse enam selles nimes ega kaubamärgi all. Alates 2019. aasta algusest on Svingi teenused liidetud Credit24 platvormiga ning nüüd on kõik teenused kättesaadavad Credit24 platvormil.

Sving

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to top