Kuidas saada kiirlaenu internetist?

kiirlaen internetist

Eestis on võimalik laenu saada kodust lahkumata interneti teel vaid mõne minutiga (alates 15 minutist kuni pool tundi), kui kõik sammud õigesti läbida. On oluline, et teie ID-kaardil oleksid kehtivad sertifikaadid või et kasutaksite oma nutitelefonis töötavat Smart-ID digiallkirja rakendust. Valige laenuandja, kes võimaldab online-taotlusi oma veebisaidil. Laadige arvutisse oma pangakonto värske väljavõte, et tõestada oma maksevõimet. Mõnedes pankades on isikutuvastuseks võimalik kasutada ka Veriffi veebiteenust. Veidi teie aega ja soovitud laenusumma kantakse teie kontole mõne minutiga.

Kiirlaenud internetist (võrdlustabel)

Kuidas võrrelda ja milline kiirlaen on parem? Siin saate tutvuda näidega, kuidas valida kiirlaenu soovitust.

LaenuandjaIntressimäärLaenusummaLaenuperiood
Credit2424%50€ – 5000€1kuu – 5 aastat
Bondora9%100€ – 10000€3 kuud – 5 aastat
Ferratum44%300€ – 3000€6 kuud – 4 aastat
Laen.ee40%300€ – 5000€3 kuud – 5 aastat

Kiirlaenu saamine internetist on suhteliselt lihtne protsess. Järgnevalt on toodud sammud, mida saad järgida:

Vali usaldusväärne kiirlaenuandja: Tee põhjalik uurimistöö ja vali usaldusväärne kiirlaenuandja, kellel on hea maine ning kes pakub sobivaid tingimusi.

Uuri laenuandja tingimusi: Loe hoolikalt läbi laenuandja tingimused, sealhulgas laenusummad, intressimäärad, tagasimakseperioodid ja võimalikud tasud.

Täida online-laenutaotlus: Enamik kiirlaenuandjaid pakub online-laenutaotluse võimalust. Täida taotlusvorm hoolikalt, esitades vajalikud isiklikud andmed, kontaktandmed ja muud taotlusele esitatavad nõuded.

Dokumentide esitamine: Mõnel juhul võidakse nõuda täiendavate dokumentide esitamist, näiteks palgatõendit või pangakonto väljavõtet. Laenuandja annab sulle juhised vajalike dokumentide kohta.

Taotluse läbivaatamine: Laenuandja hindab sinu laenutaotlust, sealhulgas krediidivõimekust ja maksevõimet. Selle käigus võib toimuda ka krediidikontroll.

Laenu heakskiitmine ja raha ülekanne: Kui laenuandja on rahul sinu taotlusega, antakse sulle teada laenu heakskiitmise kohta ning raha kantakse üle sinu määratud pangakontole.

1. Credit24 pakub krediidilimiit kuni 5000€

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

On oluline olla vastutustundlik laenuvõtja ning tagada, et suudad laenu õigeaegselt tagasi maksta. Enne kiirlaenu võtmist internetist tutvu hoolikalt laenutingimustega, sh intressimääradega, ning kaalu oma finantsvõimekust.

Scroll to top