Krediidikonto

Oleme teile valinud parimad krediidikonto pakkumised Eestis. Kõik andmed on ühes kohas, lihtsalt valige endale sobiv pakkumine.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on mugav kaasaegne lahendus laenuvõtjale. Laenukontot taotled samamoodi nagu laenu taotlemisel. Täpsustage oma isikuandmed, laenusumma ja kinnitage oma maksevõime. Pärast kontrolli läbimist pääsete ligi kuni 10 000 euro suuruse krediidilimiidiga krediidikontole. Kasutad raha nii palju kui soovid, maksad intresse ainult selle perioodi eest, mil raha kasutasid.

Min laenusummaMax laenusummaMin intressMax intress
100 eur10000 eur16%49%

Krediidikontod

1. Credit24 – Uus krediidikonto kuni 5000€

credit24Credit24 – pakub laenukonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 PAKUB VIRTUAALNE KREDIITKAART! Lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU ON 0 EUR

Credit24 pakub krediidiliini limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Ferratum – Krediidikonto

credit24Ferratum – Laenulimiit. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%.

3. LaenEE – Krediidikonto maksehäirega

laen.ee krediidilimiitLaen.ee – Krediidilimiit, krediitkaart

1000 € laenamisel tähtajaga 54 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 21,92 %, lepingutasu 0 €, igakuine konto haldustasu 1 €, tagasimaksete summa 1460,83 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1460,83 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 18 % kuni 40,00 %.

4. Monefit – laenukonto kuni 10000€

monefit krediidiliinMonefit – Krediidiliin

Näidistingimused:
krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1216,58 €, fikseeritud intressimäär aastas 37,85% ja krediidi kulukuse määr 45,89% aastas.

5. Sving krediitkonto = Сredit24

sving krediidikontoSving See portaal pole enam saadaval. Selle kaubamärgi all tegutseb laenuandja Сredit24.

Krediitkonto internetis.

Tutvu lähemalt..

Plussid ja miinused

Krediidiskonto ehk krediitkaart on finantsvahend, millel on oma eelised ja puudused. Siin on mõned neist:

Plussid:

Mugavus: Krediidiskonto kasutamine on mugav, kuna saate sellega teha ostu või väljavõtte praktiliselt igal ajal ja igas kohas.

Krediidi paindlikkus: Krediidiskonto võimaldab teil kasutada krediiti vastavalt oma vajadustele ja maksta tagasi osadena, mitte kohe kogu summat.

Krediidiajalugu loomine: Kui kasutate krediidiskontot vastutustundlikult, aitab see luua hea krediidiajalugu, mis võib tulevikus olla oluline laenu taotlemisel.

Boonuspunktid ja preemiad: Mõned krediidikaardid pakuvad boonuspunkte, mis võimaldavad teenida tasuta lennupileteid, hotellimajutusi ja muid hüvesid.

Miinused:

Kõrged intressimäärad: Krediidiskonto intressimäärad võivad olla väga kõrged, eriti kui te ei tasu oma võlga täies ulatuses õigeaegselt.

Liigne kulutamine: Krediidiskonto olemasolu võib suurendada kiusatust kulutada rohkem raha, kui teie eelarve lubab, mis võib viia võlgnevuse kuhjumiseni.

Aastatasu ja lisatasud: Paljudel krediidikaartidel on aastatasu ja erinevaid lisatasusid, mis võivad suurendada kaardi kasutamise kulusid.

Krediidi kuritarvitamine: Kui ei kasuta krediidiskontot vastutustundlikult, võib see viia võlgnevuse ja finantsprobleemideni.

Kokkuvõttes on krediidiskontol mitmeid eeliseid, kuid sellel on ka riskid. Oluline on kasutada krediidikaarti vastutustundlikult, tasudes arved õigeaegselt ja vältides liigset võlgnevust, et nautida selle eeliseid ilma negatiivsete tagajärgedeta.

Virtuaalne krediidikonto

Virtuaalne krediidikonto on elektrooniline platvorm või teenus, mis võimaldab teil hallata oma krediidikonto tegevust täiesti virtuaalselt. See tähendab, et saate hõlpsasti teha sissemakseid, jälgida oma krediidilimiiti, teha makseid ja vaadata oma konto ülevaadet ilma füüsilise pangakontorisse minekuta. Virtuaalne krediidikonto pakub mugavust, paindlikkust ja kiiret juurdepääsu oma krediidivõimalustele igal ajal ja igal pool, kasutades vaid internetiühendusega seadet.

Krediidikonto pangakonto väljavõtteta

Krediidikonto pangakonto väljavõtteta on teenus, mis võimaldab teil avada ja hallata krediidikontot ilma vajaduseta esitada pangakonto väljavõtteid. See võimaldab teil jälgida oma krediidikonto tegevust ja teha makseid ilma paberil või elektroonilisel pangakonto väljavõttel põhineva dokumentatsioonita.

Krediidikonto maksehäirega

Krediidikonto maksehäirega viitab olukorrale, kus varasemad võlgnevused võivad takistada uue krediidikonto avamist. Spetsialiseerunud ettevõtted pakuvad siiski võimalusi krediidikonto avamiseks inimestele, kellel on maksehäired.

Kasulik teave krediidikonto kohta

Kuidas avada krediidikonto?

Krediidikonto avamiseks tuleks tutvuda eelpool toodud krediidifirmade pakkumistega. Veenduge, et teie valitud laenufirma pakuks laenukontot teile sobivatel tingimustel. Kui tingimused teile ei sobi, lõpetage taotlemine.

Millal saan juurdepääsu kontol olevale rahale?

Krediidikontolt saad raha üle kanda kohe, kui krediidihaldur teie eest konto aktiveerib.

Kui suur saab olema minu laenulimiit?

Teie uuele kontole seatakse krediidilimiit summas, mis vastab Sinu maksevõimele. Limiit võib ulatuda kuni 10 000 euroni.

Mis on minu krediidikonto intressimäär?

krediidikonto

Teie krediidikontole määratakse intressimäär vastavalt kokkuleppele krediidihalduriga. Kui avate kontot esimest korda, on intressimäär suure tõenäosusega kõrge. Reeglina jääb krediidikonto intressimäär vahemikku 24-45% aastas. Veenduge, et teile pakutavad tingimused ja intressimäär on sobivad, vastasel juhul keelduge konto avamisest.

Kas ma saan oma laenukontol olevat raha krediitkaardiga kasutada?

Jah, see teenus on praegu väga populaarne. Selleks, et mitte kanda raha oma pangakontole, saate selle kulutada igapäevaste ostude eest krediitkaardiga tasumiseks.


Scroll to top