Ferratum

Ferratum on rahvusvaheline finantsteenuste ettevõte, mis pakub laenude, krediidilimiitide, krediitkaartide ja muude finantsteenuste lahendusi erinevates riikides üle maailma. Ferratum asutati 2005. aastal Soomes ja alates sellest ajast on ettevõte kasvanud üheks juhtivaks finantsteenuste pakkujaks Euroopas ning ka mujal maailmas.

Ferratum pakub kiirlaene ja krediitkaarte eraisikutele ning ettevõtetele. Ferratum laenude taotlemine on lihtne ja kiire, enamasti toimub see internetipõhiselt ning laenu saab kätte vaid mõne tunniga. Laenud võivad olla nii lühiajalised kui ka pikemaajalised ning krediidilimiidid võivad ulatuda kuni mitme tuhande euroni.

Ferratum pakub ka krediitkaarte, mida saab kasutada igapäevaste ostude tegemiseks ning mis sisaldavad erinevaid hüvesid ja soodustusi. Krediitkaardi kasutajad saavad teenida punkte ning saada erinevaid allahindlusi kauplustes, restoranides ja hotellides.

Ferratum on tuntud oma kiire ja paindliku teeninduse poolest, mis võimaldab klientidel saada vajalikku rahalist tuge erinevates olukordades. Ferratumi teenused on kättesaadavad mitmes riigis üle maailma, sealhulgas Euroopa riikides, Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Austraalias ja Uus-Meremaal.

Ferratum

2 thoughts on “Ferratum

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to top