Krediidikonto ilma pangakonto väljavõtteta

laen ilma pangakonto väljavõtteta

Meie leheküljelt leiate parimad pakkumised krediidikonto avamiseks ilma väljavõtteta. Nende pakkumiste abil saate avada krediidikonto ilma, et peaksite esitama pangaväljavõtteid. See on mugav ja kiire viis saada juurdepääs vajalikule krediidile ilma täiendava bürokraatiata. Soovitame uurida erinevaid finantsasutuste pakkumisi ning valida endale sobivaim võimalus.

1. Credit24 virtuaalne krediidikonto

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Laen.ee – virtuualne krediitkaart

laen.ee krediidilimiitLaen.ee – Krediidilimiit, krediitkaart

1000 € laenamisel tähtajaga 54 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 21,92 %, lepingutasu 0 €, igakuine konto haldustasu 1 €, tagasimaksete summa 1460,83 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1460,83 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 18 % kuni 40,00 %.

Kuidas avada krediidikonto ilma väljavõtteta?

Krediidikonto avamiseks on tavaliselt vaja esitada krediidiandmete koopia või väljavõte, mis annab ülevaate teie finantsolukorrast ja krediidiajaloost. Kuid mõned krediidiasutused võivad pakkuda võimalust avada krediidikonto ilma väljavõtteta, kuid selleks peate tavaliselt täitma teatud tingimused.

Siin on mõned võimalused, kuidas avada krediidikonto ilma väljavõtteta:

  • Krediitkaardi ettemaksed: Mõned krediidiasutused võimaldavad teil avada krediidikonto, kui te teete ettemaksed kindla summa ulatuses. Sellisel juhul ei pruugi teie krediidiandmete väljavõtet nõuda.
  • Tagatisega krediitkaart: Kui teil on raske kvalifitseeruda tavapärase krediitkaardi jaoks, võite kaaluda tagatisega krediitkaardi taotlemist. Sel juhul peate hoiustama kindla summa krediidiasutusele tagatiseks ning seejärel antakse teile krediitkaart, mis vastab sellele summale.
  • Krediidiliinid: Mõned pangad pakuvad oma klientidele krediidiliine, mida saab kasutada nagu krediitkaarti. Kui olete oma panga püsiklient, võite taotleda krediidiliini ilma krediidiandmete väljavõtteta.

Pidage meeles, et krediidikonto avamine ilma väljavõtteta võib piirata teie krediidilimiite või põhjustada kõrgemat intressimäära. Enne otsuse tegemist uurige hoolikalt erinevaid võimalusi ja kaaluge oma finantsolukorda, et leida kõige sobivam lahendus.

Scroll to top