Kiirlaen

Uus Kiirlaen 24/7 kohe kätte

Kiirlaen on lühikese taotluse menetlemise ajaga laen (1-3 t.). Reeglina väljastatakse kiirlaene ettenägematute kulutuste vajaduse korral. Kui vajad kiiresti: kodu remonti, auto remonti, hambaravi, kingituse ostmist; sellisel juhul taotled kiirlaenu, kiirlaen väljastatakse reeglina palgapäevalaenuna. Sel juhul maksate võla täielikult tagasi järgmise kuu alguses. Sellised tingimused on kõige leebemad ja te ei maksa laenult üle tohutut aastaintressi (kuni 45% aastas).

Mida on vaja teada enne kiirlaenu taotlemist?

Kiirlaenu taotlemine on tõsine otsus, mis nõuab kõigi võimaluste hoolikat kaalumist. Enne laenu taotlemist kaaluge järgmisi näpunäiteid:

kiirlaen

1. Võtke ühendust erinevate laenuasutustega ja võrrelge laenutingimusi nagu intressimäär, laenu tähtaeg, laenusumma jne.
2. Kaaluge oma rahalisi võimalusi. Ära võta laenu, kui sa pole kindel, et suudad selle tähtajaks tagasi maksta.
3. Tutvu laenutingimustega ning pööra tähelepanu trahvidele ja vahendustasudele, mis võivad laenu hilinenud tagasimakse korral koguneda.
4. Kvalifitseeritud nõu saamiseks ja laenutingimuste mõistmiseks võtke ühendust spetsialistiga, näiteks krediidikonsultandi või juristiga.

Kiirlaenud internetist:

1. Credit24 kiirlaen

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

Märtsis avatud Krediidikonto intress on terve kuu 0%

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Tutvu lähemalt..

2. Kreditex laen kiirelt

credit24Kreditex – pakub UUS Krediitkaart. Taotlemine 3 minutiga kodust lahkumata. Ostlemine veebis ja kauplustes. Sularaha väljavõtmine sularahaautomaatidest.

Väikelaenu näidis: 500 € laenamisel 6 kuuks fikseeritud intressimäär 16%, lepingutasu 25 €, igakuine tagasimakse 88,77 €, krediidi kulukuse määr 48,89%, laenu tagasimaksete summa 532,62 € ja kogusumma 557,62 €.
Periood 6 kuud kuni 5 aastat.

Tutvu lähemalt..

3. Ferratum kiirlaen

ferratum krediidilimiitFerratum – Laenulimiit. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%.

Tutvu lähemalt..

4. Bondora kiirlaen

bondora laenBondora – Kiirlaen tagatiseta

Näidistingimused:
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,77% kuni 48,83%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.

Tutvu lähemalt..

5. Raha24 kiirlaen.

raha24 kiirlaenRaha24 – Kiirlaen kuni 2000€.

Laenutingimused: laenusumma 100 kuni 5000 eurot. Laenuperiood 5 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 27,24% kuni 45%. Intressimäär sõltub personaalsest olukorrast.

Tutvu lähemalt..

6. Credit.ee

credit-ee tarbimislaen eraisikuleCredit.ee – Laen tagatiseta eraisikule, väikelaen

Näidis:
500 € laenamisel 1 kuuks fikseeritud intressimääraga 12% ja lepingutasuga 0 € on krediidi kulukuse määr 12,87% ja tagasimakse suurus 505 €.

Tutvu lähemalt..

7. Monefit

monefit krediidilimiitMonefit – Krediidiliin

Näidistingimused:
krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1216,58 €, fikseeritud intressimäär aastas 37,85% ja krediidi kulukuse määr 45,89% aastas.

Tutvu lähemalt..

8. Monetti kiirlaen enam ei tööta!

monetti kiirlaenMonetti – Laen tagatiseta eraisikule, väikelaen.

Kiirlaenud Eestis: saate raha kohe kätte ilma väljavõtteta ja maksehäirega

1. Kuidas saada kiirlaenu Eestis?

– Eestis on palju ettevõtteid, kes pakuvad kiirlaene ilma väljavõtteta. See tähendab, et saate oma kaardile või pangakontole raha laekuda mõne minutiga, ilma et peaksite sertifikaate esitama või mingeid täiendavaid protseduure läbima.

2. Kuidas saada Eestis kiirlaenu maksehäirega?

– Mõned ettevõtted Eestis pakuvad laenu halva maksekäitumiga ja maksehäirega. Tingimused ja intressimäärad võivad aga olla kõrgemad kui ettevõtetel, kes ei tööta halva krediidiga klientidega. Igal juhul on oluline enne laenu võtmist hoolikalt uurida kõiki tingimusi ja intressimäärasid. Samuti on oluline meeles pidada, et halb krediit võib muuta laenu saamise raskemaks, kuid võimatuks.

3. Kiirlaen 15 minutiga: kas see on reaalne?

– Mõned ettevõtted Eestis väidavad, et saavad kiirlaenu anda 15 minutiga. Kuid see sõltub paljudest teguritest, nagu teie sissetulek ja krediidiajalugu. Igal juhul on oluline mõista, et laenu saamine võib võtta aega, isegi kui ettevõte pakkub kiirlaenu.

4. Kiirlaen ilma konto väljavõtteta: mida see tähendab?

– Mõned ettevõtted Eestis pakuvad kiirlaenu ilma pangakonto väljavõtteta.
See tähendab, et laenu saamiseks ei pea esitama andmeid oma pangakonto ega sissetulekute kohta. See võib olla kasulik neile, kes ei soovi oma isikuandmeid avaldada või kellel on madal sissetulek. Sellistel laenudel võivad aga olla kõrgemad intressimäärad ja muud piirangud.

5. Kuidas saada kiirlaen ilma sissetulekuta?

– Kui teil pole ametlikku sissetulekut, siis pole probleem, vajab ainult pangakonto väljavõttest, mis on näha, et teil on regulaarne sissetulek ja stabiilne raha käive. Kui te ei saa oma sissetulekut kinnitada, siis tõenäoliselt keelatakse teil kiire laenu.

6. Kui suur on kiirlaenu intress?

– Kahjuks on kiirlaenu intress või aastane intressimäär on kõigi laenuliikide seas kõrgeim. Maksimaalne intressi suurus on 45%. See piir registreeritakse seadusandlikul tasandil.

Scroll to top
document.getElementById('go-laen').addEventListener('click', function() { ga('send', 'event', 'button', 'click', 'go-perehod'); });