Kiirlaen

kiirlaen

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen internetist taotletakse 15 minutiga (kuni 3 tunniga) kodust lahkumata. Laenu tagasimakse on järgmise kuu alguses, aastaintress kuni 45%. Raha saate kontole ja kätte samal päeval.

Min laenusummaMax laenusummaMin intressMax intress
100 eur10000 eur16%49%

Kiirlaenud internetist kodust lahkumata:

Kiirlaenud internetist võimaldavad teil laenu taotleda mugavalt oma kodust lahkumata. Kiire ja mugav lahendus raha hädadele.

1. Credit24 – UUS kiirlaen

credit24Credit24 – pakub krediidikonto alates 50 kuni 5000 krediidilimiitiga. CREDIT24 KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART! Krediidikonto lepingutasu 0€. Personaalne intress alates 2% KUUS.

LEPINGUTASU on 0 eur

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

2. Ferratum – laen kiirelt kontole

ferratum krediidilimiitFerratum – Laenulimiit. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%.

3. Bondora – kiirlaen kohe kätte

bondora laenBondora – Kiirlaen tagatiseta

Näidistingimused:
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,77% kuni 48,83%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.

4. Raha24 – kiirlaen 15 minutiga

raha24 kiirlaenRaha24 – Kiirlaen kuni 2000€.

Laenutingimused: laenusumma 100 kuni 5000 eurot. Laenuperiood 5 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 27,24% kuni 45%. Intressimäär sõltub personaalsest olukorrast.

5. Monetti kiirlaen enam ei tööta!

monetti kiirlaenMonetti – Laen tagatiseta eraisikule, väikelaen.

Laenupakkujad kust saada raha kiirelt

LaenupakkujaTeenusedIntress
BondoraKiirlaen
19.88%
BoonuslaenLaenulimiit
41.7925%
Credit24Krediidikonto
24%
CreditStarLaenukonto
38.40%
FerratumLaenulimiit
38.398%
Laen.eeKrediitkaart, Krediidikonto, Kiirlaen
18%
MonefitKrediidikonto
37.85%
Raha24Kiirlaen
39.29%
SmsRahaKrediitkaart, Krediidikonto, Kiirlaen
18%
SmsMoneyKrediitkaart, Krediidikonto, Kiirlaen
18%
CrediteaKrediitkaart, Krediidikonto
24%
HyBaKrediidikonto
38%
Punk FinanceKrediidilimiit
26%
EstoKrediidiliin
37.80%
KreditexKrediitkaart
16%
Coop PankKrediitkaart
18%

Kui oled kunagi sattunud ootamatutesse rahalistesse raskustesse või vajad kiiret lahendust ootamatute kulutuste katmiseks, siis kiirlaen võib olla sulle ideaalne valik. Kiirlaen on finantstoode, mis pakub lühiajalist laenu võimalust inimestele, kes vajavad kiiresti rahasummat. Selles artiklis vaatleme lähemalt kiirlaenude olemust, nende eeliseid ja puudusi ning vastame mõnele levinud küsimusele, mis võivad sul tekkida.

Kiirlaen 24/7 internetist

Kiirlaenu saamiseks veebis on teil vaja ainult internetiühendust. Kõik allpool pakutavad kiirlaenu võimalused on kättesaadavad 24/7, ka nädalavahetustel. Pange tähele, et igal ettevõttel on oma klienditeeninduse tööajad. Kiirlaenu kohe kätte saamiseks võtke arvesse klienditoe tööaegu.

Kuidas saada kiirlaen kohe kätte?

Kiirlaenu saamiseks kohe kätte on oluline järgida järgmisi samme: esmalt vali usaldusväärne kiirlaenuettevõte, seejärel täida online-taotlus, esita vajalikud dokumendid ja oota vastust, mis tavaliselt tuleb mõne minuti jooksul. Kui taotlus on heaks kiidetud, kantakse raha kohe Sinu kontole.

Kuidas kiirlaenupakkujat õigesti võrrelda?

Kiirlaenupakkujate võrdlemine on oluline samm, et leida endale sobivaim ja usaldusväärseim võimalus. Laenuandja Intressimäär Laenusumma Laenuperiood Credit24 24% 50€ – 5000€ 1kuu – 5 aastat Bondora 9% 100€ – 10000€ 3 kuud – 5 aastat Ferratum 44% 300€ – 3000€ 6 kuud – 4 aastat Laen.ee 40% 300€ – 5000€ 3 kuud – 5 aastat […]

Lähemalt...

Kiirlaen maksehäirega

Kiirlaen maksehäirega on teema, mis tekitab palju diskussiooni ja küsimusi. Kuigi maksehäirega isikul võib olla keeruline saada traditsioonilist laenu, on mõned kiirlaenu pakkujad, kes on valmis selliseid laene andma. Siiski tuleb olla ettevaatlik ja teadlik kõigist sellega kaasnevatest riskidest. Kuidas saada kiirlaenu maksehäirega? Kiirlaenu saamine maksehäirega on võimalik, kui esitate oma taotluse mitmele laenuandjale ja […]

Lähemalt...

Kuidas saada kiirlaenu internetist?

Eestis on võimalik laenu saada kodust lahkumata interneti teel vaid mõne minutiga (alates 15 minutist kuni pool tundi), kui kõik sammud õigesti läbida. On oluline, et teie ID-kaardil oleksid kehtivad sertifikaadid või et kasutaksite oma nutitelefonis töötavat Smart-ID digiallkirja rakendust. Valige laenuandja, kes võimaldab online-taotlusi oma veebisaidil. Laadige arvutisse oma pangakonto värske väljavõte, et tõestada […]

Lähemalt...

Kuidas saada kiirlaenu välismaalt?

Kiirlaenu saamine välismaalt võib olla võimalik mitmel viisil. Siin on mõned sammud, mida võid järgida: Uuri rahvusvahelisi laenuandjaid: Otsi internetist või konsulteeri finantsasutustega, et leida rahvusvahelisi laenuandjaid, kes pakuvad kiirlaene välismaalastele. Tutvu tingimustega: Uuri hoolikalt laenuandja tingimusi, sealhulgas intressimäärasid, laenusummasid, tagasimaksetähtaegasid ja nõutavaid dokumente. Esita taotlus: Täida laenutaotlus vastavalt laenuandja juhistele. Selle käigus võidakse nõuda […]

Lähemalt...

Kiirlaen ilma isikutuvastamiseta

Kiirlaen ilma isikutuvastamiseta on laenutoode, mis võimaldab laenu taotlemist ja saamist ilma täiendava isikutuvastuse protseduurita. Sellisel juhul ei ole vaja esitada isikut tõendavat dokumenti või läbida traditsioonilist isikutuvastamise protsessi, mis hõlmab näiteks ID-kaardi või passi esitamist. KAHJUKS, SEE POLE VÕIMALIK!

Kiirlaen: Mis see täpselt on?

Kiirlaen on finantstoode, mida pakuvad mitmed pangad ja laenupakkujad. Seda tüüpi laenu saab taotleda üldjuhul internetis või mobiilirakenduse kaudu ning see on tuntud oma kiire heakskiidu ja laenu väljamaksmise protsessi poolest. Kiirlaenude summad on tavaliselt väiksemad kui traditsiooniliste laenude puhul ning need tuleb tagastada lühikese aja jooksul, tavaliselt kuude või isegi nädalate jooksul.


Kiirlaenude eelised

Kiirlaenud pakuvad mitmeid eeliseid, mis muudavad need atraktiivseks võimaluseks raha hädade korral. Siin on mõned peamised eelised:

1. Kiirus

Nagu nimigi viitab, on kiirus üks suurimaid eeliseid, mida kiirlaenud pakuvad. Laenutaotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ning heakskiidu saamine võib võtta vaid mõne tunni. See tähendab, et saad oma raha kätte väga kiiresti, mis võib olla elupäästev olukordades, kus raha on hädasti vaja.

2. Lihtsus

Kiirlaenude taotlemine on üldjuhul väga lihtne protsess. Sul tuleb täita veebipõhine laenutaotlus, esitada mõned olulised isikuandmed ning seejärel oodata heakskiitu. Selleks ei ole tavaliselt vaja pikaajalist dokumentide esitamist ega keerulisi protseduure.

3. Kättesaadavus

Enamikul inimestel on võimalik saada kiirlaenu, kuna laenupakkujad ei sea tavaliselt väga ranged nõudeid. Mõned laenupakkujad võivad nõuda, et sul oleks stabiilne sissetulek või et sa oleksid teatud vanuses, kuid üldiselt on kiirlaenud kättesaadavad laiale elanikkonnale.

4. Paindlikkus

Kiirlaenud on tuntud ka oma paindlikkuse poolest. Sul on võimalik valida erinevate laenusummade ja tagasimakseperioodide vahel, mis sobivad sulle kõige paremini. See annab sulle võimaluse kohandada laenutingimused vastavalt oma vajadustele.

Mida on vaja teada enne kiirlaenu taotlemist?

Kiirlaenu taotlemine on tõsine otsus, mis nõuab kõigi võimaluste hoolikat kaalumist. Enne laenu taotlemist kaaluge järgmisi näpunäiteid:

kiirlaen

1. Võtke ühendust erinevate laenuasutustega ja võrrelge laenutingimusi nagu intressimäär, laenu tähtaeg, laenusumma jne.
2. Kaaluge oma rahalisi võimalusi. Ära võta laenu, kui sa pole kindel, et suudad selle tähtajaks tagasi maksta.
3. Tutvu laenutingimustega ning pööra tähelepanu trahvidele ja vahendustasudele, mis võivad laenu hilinenud tagasimakse korral koguneda.
4. Kvalifitseeritud nõu saamiseks ja laenutingimuste mõistmiseks võtke ühendust spetsialistiga, näiteks krediidikonsultandi või juristiga.

Kiirlaenud Eestis: saate raha kohe kätte ilma väljavõtteta ja maksehäirega

0. Kuidas saada kiirlaenu Eestis?

Eestis on palju ettevõtteid, kes pakuvad kiirlaene ilma väljavõtteta. See tähendab, et saate oma kaardile või pangakontole raha laekuda mõne minutiga, ilma et peaksite sertifikaate esitama või mingeid täiendavaid protseduure läbima.

1. Kui kaua võtab kiirlaenu heakskiitmine aega?

Kiirlaenude heakskiitmise aeg võib varieeruda sõltuvalt laenupakkujast ja taotluse esitamise meetodist. Mõned laenud võivad saada heakskiidu vaid mõne tunni jooksul, samas kui teiste puhul võib see võtta kauem aega, näiteks paar päeva. Kiire heakskiitmine on üks kiirlaenude peamisi eeliseid.

2. Kas kiirlaenu saab kasutada mis tahes otstarbel?

Jah, kiirlaenu saab tavaliselt kasutada mis tahes otstarbel. Sa võid seda kasutada ootamatute arvete maksmiseks, vajalike koduste remontide tegemiseks, reisimiseks või muudeks vajadusteks. Laenupakkujad tavaliselt ei sea piiranguid sellele, kuidas sa kiirlaenu kasutad.

3. Kuidas ma tean, kas kiirlaen on minu jaoks sobiv?

Enne kiirlaenu taotlemist on oluline hinnata oma finantsolukorda ja võimekust laenu tagasi maksta. Kaalu hoolikalt laenu summat, tagasimakseperioodi ja intressimäära ning veendu, et sa suudad laenu õigeaegselt tagasi maksta ilma enda finantsolukorda üle koormamata. Vajadusel konsulteeri finantsnõustajaga, et saada täiendavat nõu ja selgust.

4. Kas kiirlaenu taotlemine mõjutab minu krediidiskoori?

Kiirlaenu taotlemine võib mõjutada sinu krediidiskoori, eriti kui see kaasneb mitme taotlusega lühikese aja jooksul. Laenutaotluste arv võib viidata kõrgemale riskile, mis võib omakorda mõjutada sinu krediidiskoori negatiivselt. Oluline on olla teadlik taotluste mõjust enne kiirlaenu taotlemist.

5. Kuidas saada Eestis kiirlaenu maksehäirega?

Mõned ettevõtted Eestis pakuvad laenu halva maksekäitumiga ja maksehäirega klientidele. Tingimused ja intressimäärad võivad olla sellistel juhtudel tavalisest kõrgemad. On soovitatav otsida laenupakkujaid, kes on spetsialiseerunud sellistele laenudele ja tutvuda hoolikalt nende tingimustega.

6. Mis on kiirlaenu tagasimakseperiood?

Kiirlaenu tagasimakseperiood võib Eestis varieeruda paarist päevast kuni mitme aastani. Valides tagasimakseperioodi, peab arvestama oma võimega laenu õigeaegselt tagasi maksta. Lühem tagasimakseperiood võib tähendada suuremat kuumakset, kuid pikem periood tähendab tavaliselt suuremat intressi summat kogulaenu jooksul.

7. Kuidas tagastada kiirlaenu?

Kiirlaenu tagastamise meetodid võivad hõlmata otsekorraldust, pangaülekannet või sularahas maksmist sõltuvalt laenupakkujast. On oluline järgida laenulepingus sätestatud tagasimakse tingimusi ja maksetähtaegu, et vältida võimalikke viivitusintresse ja muid tasusid.

8. Kas ma saan kiirlaenu ennetähtaegselt tagastada?

Jah, enamik laenupakkujaid Eestis lubavad kiirlaenu ennetähtaegselt tagastada ilma lisatasudeta. See võib aidata säästa intressikuludelt, kuid veendu enne tagasimakse tegemist, et oled kursis oma laenulepingu tingimustega ja kas seal on ette nähtud mingeid erandeid või tasusid.

9. Kas kiirlaen on turvaline?

Kiirlaenud on turvalised, kui laenupakkujat valides ollakse ettevaatlikud. Eestis tegutsevad laenupakkujad peavad järgima Finantsinspektsiooni reguleeritud nõudeid ja standardeid. Soovitatav on valida tunnustatud laenupakkujaid, kes järgivad hea tava põhimõtteid ja omavad vastavat tegevusluba.

10. Kui suur on kiirlaenu intress?

Kahjuks on kiirlaenu intress või aastane intressimäär on kõigi laenuliikide seas kõrgeim. Maksimaalne intressi suurus on 45%. See piir registreeritakse seadusandlikul tasandil.

Järeldus

Kiirlaenud võivad olla kasulik vahend ootamatute rahaliste vajaduste korral, pakkudes kiiret ja mugavat lahendust. Oluline on aga hoolikalt kaaluda oma finantsolukorda, laenu tingimusi ning tagasimaksevõimekust enne kiirlaenu taotlemist. Kui kiirlaen sobib sulle, võib see olla kasulik võimalus rahaliste raskuste kiireks lahendamiseks.

Selles artiklis kasutati materjale või teavet, mis on võetud järgmistest allikatest:

1. IPF Digital AS
2. Multitude Bank p.l.c
5. BB Finance OÜ
6. Bondora AS

Scroll to top