Krediitkaart maksehäirega

krediitkaart maksehäirega

Krediitkaardi taotlemine maksehäirega isikule võib Eestis olla keeruline, sest enamik pangasid ja finantsettevõtteid peavad selliseid kliente suurema riskiga. Maksehäire märge näitab, et inimesel on olnud varem probleeme võlgade või maksete tasumisega, mis võib mõjutada krediidiandja usaldust. Siiski ei tähenda see alati, et krediitkaardi saamine oleks võimatu. Mõned finantsasutused võivad pakkuda erilahendusi või alternatiivseid finantstooteid neile, kes soovivad oma majanduslikku olukorda parandada ja kohustusi uuesti korrektselt täita.

1. Bigbank – krediitkaart

bigbank logoBigBanki krediitkaart on kohanduv vastavalt sinu vajadustele. See vaba tagasimaksega krediitkaart annab sulle vabaduse kasutada seda vastavalt soovile ilma igakuiste tasude ja hinnakirjadeta.

Tüüpiline intressi näide Bigbanki krediitkaardile on 16,9% aastas. See tähendab, et kui sa kasutad oma krediitkaarti ning jääd võlgu 1000 eurot aastaks, siis intressikulu oleks 169 eurot.
Krediidi kulukuse määr, mis sisaldab intressimäära, lepingutasu ja laenuhaldustasu, on 20,24%. See tähendab, et kui kasutate kogu krediidilimiiti ning tagastate kogu summa 5 aasta jooksul, siis tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa on 7 605,27 eurot.

2. Coop krediitkaart

coop krediitkaartCoop Panga krediitkaart on mugavalt paindliku tagasimaksega, sest kliendid saavad ise valida, millal ja millises summas nad soovivad teha krediidi tagasimakseid. Krediitkaardi kasutajad saavad oma valikut igal ajal muuta läbi internetipanga.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 20,51% aastas järgmistel näidistingimustel:
krediidilimiit 1000 €, fikseeritud intress 18% aastas, kaardi hooldustasu 1 € kuus, krediidi kogusumma 2223 € ja tagasimaksete summa 2162 €.

krediitkaart maksehäirega

KUIDAS SAADA KREDIITKAART MAKSEHÄIREGA?

Siin on mõned lühikesed nõuanded selle kohta, kuidas saada krediitkaarti maksehäirega:

Paranda oma krediidiskoori:

Enne krediitkaardi taotlemist proovige parandada oma krediidiskoori, tasudes võlgnevusi õigeaegselt ja vältides uusi maksehäireid.

Valige sobiv pank:

Otsige panka või finantsettevõtet, mis pakub krediitkaarte inimestele, kellel on maksehäire. Mitmed pangad võivad pakkuda eriprogramme või kaarte halvema krediidiskooriga klientidele.

Kaaluge tagatisega kaarti:

Mõnikord võite saada krediitkaardi, kui panete selle tagatisena hoiustatud summa. Sellised kaardid võivad olla kergemini kättesaadavad.

Taotlege väikese krediidilimiidiga kaarti:

Alustage väikese krediidilimiidiga kaardiga ja näidake vastutustundlikku kasutust. Aja jooksul võib teie krediitkaardi limiit suureneda.

Kasutage alternatiivseid krediitkaarte:

Mõned finantsettevõtted pakuvad alternatiivseid krediitkaarte, mis võivad olla lihtsamini kättesaadavad inimestele, kellel on halb krediit.

Olge kannatlik:

Krediitkaardi saamine maksehäirega võib võtta aega, kuid pikaajalise finantskäitumise paranemise korral on see võimalik.

Määrake kindlasti, milline neist nõuannetest sobib teie olukorraga kõige paremini, ja pidage nõu oma kohaliku pangaga, et saada täpsemat teavet.

Scroll to top