inPay

Inpay on rahvusvaheline maksevahend, mis pakub Eestis mitmeid eeliseid. Inpayga saab maksta oma igapäevaste ostude eest ning teenida raha tagasi. Inpay kasutajad teenivad igalt ostult 2% cashbacki ning saavad ka ahvatlevaid partnerpakkumisi. Inpayga makstes kehtib ostukindlustus, mis tagab ostude muretu ja turvalise kättesaamise. Lisaks pakub Inpay reisijatele mitmeid eeliseid, nagu näiteks sissepääs lennujaamade ootesaalidesse ning mitmesugused kindlustused. Inpay pakub nii deebet- kui ka krediitkaarte ning kasutajad saavad valida just endale sobiva kaarditüübi. Kontol toimuvast saab ülevaate otse äpist ning kasutajad saavad muuta kaardi kasutus- ja viipemakse limiite ning vaadata oma konto- ja cashbacki seisu ning partnerpakkumisi. Inpay toetab ka Apple Pay ja Google Pay makselahendusi ning virtuaalkaardiga saab kohe šoppama asuda.

Inbank on Eesti päritolu pangandusettevõte, mis pakub erinevaid finantsteenuseid eraisikutele ja ettevõtetele. Inbanki teenused hõlmavad laene, hoiuseid, krediitkaarte ning makseteenuseid, sealhulgas Inpay makseteenust.

inPay

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to top
document.getElementById('go-laen').addEventListener('click', function() { ga('send', 'event', 'button', 'click', 'go-perehod'); });