Monefit

Monefit on Eesti päritolu laenuandja, mis pakub kiireid ja paindlikke laenulahendusi eraisikutele. Monefit on mõeldud eelkõige inimestele, kes soovivad kiiret ja paindlikku laenu, et lahendada ootamatuid rahalisi probleeme või täita oma unistusi.

Monefiti laenud on paindlikud ning neid on võimalik taotleda internetis 24/7. Laenu saab taotleda veebilehel või Monefiti mobiilirakenduse kaudu. Laenu taotlemise protsess on kiire ja lihtne ning otsus laenu väljastamise kohta tehakse tavaliselt samal päeval.

Monefit pakub personaalseid laenulahendusi vastavalt kliendi vajadustele ning võimalustele. Laenu saab taotleda summas kuni 10 000 eurot ning tagasimakseperioodiks on võimalik valida kuni 60 kuud. Laenu intressimäär on paindlik ning sõltub laenu tagasimakse perioodist.

Monefiti laenude tagasimakse on võimalik teha igakuiste maksetena ning laenu võib tagasi maksta ennetähtaegselt ilma täiendavate kuludeta. Lisaks pakub Monefit oma klientidele personaalset kliendituge ning kliendisõbralikke tingimusi.

Monefit on tuntud oma kiire teeninduse poolest ning laenu väljastamine võtab aega vaid mõne tunni. Laenuandjal on ka turvaline ja läbipaistev teenus, mis tagab klientidele usaldusväärse laenu teeninduse.

Monefit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to top